Müşteri Hizmetleri Servisimize haftaiçi hergün 09:00 - 18:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz!

Sepetim0

Sepetiniz Boş!
Sepete Git Toplam:

Pro Plan Puppy Sensitive Yavru Somonlu Kuru Köpek Maması 3 Kg
Ürün Kodu : 106-0044
Marka : Pro Plan
Stok Miktarı :VAR
85,43 112,01
Ürün Hakkında

Pro Plan Puppy Sensitive Yavru Somonlu Kuru Köpek Maması3 Kg

PRO PLAN Yavru Somon Etli Kuru Köpek Mamasi 3kg’lik ambalajseçeneği ile petihtiyac.com sitesinde satışa sunulmuştur. Bir yaşına kadar olanyavru köpeklerin beslenmesi için özenle hazırlanmış olan bu mama özel içeriğisayesinde köpeğinizin son derece hassas olan büyüme döneminde en büyük desteğisağlar. PRO PLAN mamaları sadece anne sütünde bulunan ve beyin gelişimi ile gözsinirlerinin gelişimi için zorunlu alan DHA molekülü içermektedir. Bununyanısıra köpeklerinizde alerjiye sebep olmayacak somon balığı takviyesi ilekombine edilmiştir. Somon balığının protein içeriği yüksektir ve bu daköpeğinizin uzun süre tok kalmasını, sindirim problemi yaşamadan aldığı gıdadanoptimum faydayı almasını sağlar.

Pro Plan Puppy Sensitive Yavru Somonlu Kuru Köpek Maması

olarakbeslenme dönemi itibariyle son derece hassas çağda olan yavru köpekler içinözel üretilmiştir. Bilindiği gibi bir yaşına kadar olan köpekler mamalara karşıalerjik tepkiler verebilirler ve bu tepkiler köpeğinizin hayatına mal olabilir.Mama formülündeki somon balığı içeriği ile bu riski azaltır. Somon balığıiçeriğinde bulunan alfa linoleik asit sayesinde hayvanınızın kas iskelet, damarsistemini sağlıklı kılar. E vitamini ve omega yağları sayesinde parlak vebakımlı görünüme sahip olmalarına yardımcı olur.

Pro Plan PuppySensitive Yavru Somonlu Kuru Köpek Maması

Petihtiyac.com sayfamızda uygun fiyatabulabileceğiniz PRO PLAN Yavru Vitamin Etli Kuru KöpekMaması 3kg, köpeğinizinbağışıklık sistemini destekleyen ve geliştiren bileşenler içerir. Yüksekkaliteli karbonhidrat, yağ ve protein kombinasyonu köpeğinizin hazımsızlıkproblemlerini azaltır. Yavru köpeklerin kemik ve diş gelişimi son dereceönemlidir. Kullanılan mamaların bunu destekler nitelikte olması gerekir. ZenginD vitamini kalsiyum ve fosfor içeriği ile PRO PLAN Yavru Somon etli Kuru köpekmaması, köpeğinizin kemik ve diş sağlığının korumasına yardımcı olur.

Mamanın İçeriği:

Tavuk eti, mısır gluteni, kurtulmuş hayvansal protein, mısır,hayvansal yağ, buğday, pirinç, pancar küspesi, sakatat, mineraller vevitaminler, yumurta, balık yağı, kolostrum, tuz, bakır sülfat, takoferolcezengin ekstrakt.

Mamanın Analizi:

Ham protein % 29, ham yağ % 18,8 - % 27,6, ham sellüloz % 4,4, su %10, ham kül % 8,3, HCI'de çözülmeyen kül % 0,35, kalsiyum % 0,9-1,5, fosfor %0,6-1,2, sodyum %0,3-0,6, A vitamini 15000 IU/kg, D3 vitamini 750 IU/kg, Evitamini 170 mg/kg.

Ürüne ait yorum bulunamadı.